پاسخ پرسش های پر تکرار

پرسش های خودر را جستجو کنید

درباره ما

وی طرح مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی فایل های لایه باز ، آموزشی است. مجموعه ای مختلف از سایت های ارائه دهند خدمات است گروه وی طرح در سال 1398 با شناخت نیاز همکاران عزیز صنف چاپ و  ماشین کاری در راستای برطرف کردن این نیاز تاسیس شد.این سایت متعلق به چاپ دیجیتال می باشد ..وی طرح دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول قوانین مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این قوانین را قبول کرده‌اید و نیازی به اخذ امضاء از شما نیست .

کلیه فعالیت های مجموعه وی طرح منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

دسته‌بندی پرسش‌ها

پرسش های متداول

برای حل این مشکل ، winrar ورژن ۵/۵ یا بالاتر را از اینجا دانلود و نصب کنید.

در برخــی فایـل ها به منظــور کاهش حجم، لایه ها خاموش شده اند،   برای روشن کردن، در پالت لایه ها بر روی آیکون چشم که در کنار لایه    قرار دارد کلیک کنید .

فایل های سایت در فتوشاپ CS2 به بالا بدون هیچ مشکلی باز می شوند.

برای ارسال رمز عبور جدید به ایمیل خود کافیست بر روی گزینه “رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ کلیک کنید” در فرم ورود به سایت کلیک کنید.سپس بعد از وارد کردن ایمیلی که با آن ثبت نام کردید درخواست رمز عبور کنید.

بعد از چند ثانیه لینک تغییر رمز عبور به ایمیل شما فرستاده می شود .

سایت وی طرح برای راحتی هر چه بیشتر کاربران خود بسته پک فونت را آماده دانلود قرار داده است که کاربران میتوانند از مجموعه فونت هایی که طراحان سایت از آنها در طرح های خود استفاده می کنند . برای دانلود فونت اینجا کلیک کنید .

توجه داشته باشید برای استفاده از برخی از فونت ها باید لایسنس فونت ها را خریداری کنید.

در قدم اول پوشه ی Spam/Junk ایمیل خود را بررسی کنید و حداقل ۱۵ دقیقه شکیبا باشید در غیر اینصورت از صحیح بودن ایمیلی که در سیستم وارد کردید اطمینان حاصل فرمایید و دقت کنید که ابتدای ایمیل www ندارد. در غیر اینصورت با بخش پشتیبانی در تماس باشید .
توجه داشته باشید که لینک تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

بعد از دریافت لینک تغییر رمز کافیست بر روی آن کلیک کنید تا به صفحه دریافت رمز جدید شوید.

سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک ها به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده .

اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد.

مثلاً ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود.
معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب مقصد واریز نشود. اما نگران نباشید.

در این حالت معمولاً پول شما در حساب های حد واسط بانک به صورت موقت نگه داری میشود.

درصورت بروز چنین مشکلی معمولا ظرف حداکثر ۷۲ ساعت بصورت خودکارمبلغ کسر شده توسط بانک به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

اگر تا انتهای روز وجه از حساب شما کسر شده و بازنگشته بود، لطفا اطلاعات پرداختی زیر را برای بخش پشتیبانی ما ارسال بفرمایید.

مشخصات خرید شامل تاریخ + مبلغ + ۴ رقم آخر شماره کارت + ایمیل شما در سایت وی طرح  .

همچنین رسید خرید شما شامل تاریخ پرداخت ، شماره پرداخت ، اطلاعات شما به ایمیل شما ارسال میشود که میتوانید در هنگام بروز مشکل آن رسید را برای پشتیبانی سایت ارسال کنید .

شرایط و قوانین استفاده

متعهد به حریم خصوصی راه اندازی خود هستید.

فروش یا هدیه ، طرح های لایه باز این وب سایت به هیچ عنوان مجاز نیست، شما فقط مجاز به چاپ طرح ها هستین ، تغییر درمحصولات و فروش انها به هر نحو غیر مجاز میباشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود

قرار دادن فایل لایه باز در سامانه ممنوع می باشد. تصاویر درج شده در سامانه می بایست با کیفیت پایین باشند، به طوریکه قابلیت چاپ نداشته باشند.

شما صرفاً مجاز به درج پیش نمایش فایل ها به قصد چاپ آنها ،‌ در سامانه آنلاین می باشید و فروش فایل لایه بازو اخذ هزینه طراحی یا هزینه ویرایش از طریق سامانه ممنوع می باشد. (توجه کنید اخذ هزینه طراحی یا هزینه ویرایش فایل در مراکز تجاری فیزیکی بلامانع است)

خرید فایل هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت چاپ در آن واحد تجاری می باشد.

خریداران متعهد هستند در استفاده از محصولات این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.

 وی طرح در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که عضویت یک کاربر می‌تواند برای و وی طرح یا سایر کاربران مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات وی طرح را دارد، این موضوع متعاقباً به اطلاع کاربر می‌رسد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت. مهم‌ترین مصادیق این بند به‌نحوه غیر انحصاری به شرح زیر می‌باشد:

 فروش و یا پخش محصولات وی طرح به نحو مستقیم یا غیر مستقیم، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، به سبب فعل یا ترک فعل کاربر؛

در صورتی که کاربر با ایمیل یا شماره متعلق به دیگری اقدام به ثبت‌نام در سامانه وی طرح نماید؛

کاربر بیش از یک حساب کاربری داشته باشد؛

تبصره: در این حالت یکی از حساب‌ها به صلاحدید وی طرح حذف و پنل کاربری مسدود می‌شود؛

هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار وی طرح شود؛

توهین و یا افترا زدن به وی طرح یا سایر کاربران و فروشندگان به هر نحو (از جمله به نحو غیر انحصاری از طریق پنل کاربری کاربر یا در فضای مجازی)

به سبب اعمال مفاد بخش حاضر حساب کاربری کاربر مسدود شده باشد، ولیکن مجددا اقدام به افتتاح حساب کاربری نماید؛

در صورتی که کاربر از وی طرح محصولی را خریداری نکرده باشد، وی طرح می‌تواند بدون هیچ دلیلی حساب کاربری وی را با ارسال اطلاعیه طبق مسدود نماید و دسترسی کاربر مذکور به خدمات وی طرح را حذف نماید.